Varta Akü

Değerlendirmeler

Veri bulunamadı

Yeni mesaj

VARTA®'ya Güvenebilirsiniz

Yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, VARTA aküler sizi oraya ulaştıracak gücün tamamını sunmaktadır. İster ilk aracınızı, ister Start-Stop özellikli bir aracı, isterseniz de yüksek enerji ihtiyaçları olan yüksek donanımlı bir aracı kullanıyor olun, VARTA'nın Black, Blue ve Silver Dynamic Trio aküleri, ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlamaktadır.

Günümüzde, ürünlerimiz milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. Mühendislerimiz, üretilen her bir VARTA aküye tüm uzmanlıklarını ve dikkatlerini vermektedir. VARTA aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti gibi gelişmiş Start-Stop otomotiv yelpazemizden profesyonel motorbot ürünlerimize dek tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz nitelikler sunmaktadır. VARTA'yı seçtiğinizde, sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş oluyorsunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20'ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.

Özel Bir DeneyimMükemmel bir değişim hizmetinin keyfini sürmek için aracınızı yetkili VSSP servislerinden birine götürün. Ayrıca, VSSP servis programı, Start-Stop özellikli aracınıza Roadside Assistance sürüş garantisi de sunmaktadır.

Güçlü Bir GeçmişVARTA markasının 125 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.