Oto Teyp

Değerlendirmeler

Veri bulunamadı

Yeni mesaj

Araçlarda Çok Gelişmiş Oto Teyp Ürünleri

Araçlarda kaliteli müzik dinlemek için çok fazla ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin çoğu son yıllarda teknoloji ile birlikte çok daha sağlam ve kullanışlı hale gelmiştir. Bu sebeple iyi bir oto teyp ile başlayan araç içi müzik keyfi başka yan ürünlerle de zirveye çıkmaktadır. Kaliteli bir otomobil teybi için çok fazla tercih imkânı bulunmaktadır. Ancak önemli olan her türlü müzik ihtiyacına cevap vermesidir.

Yeni oto teypler LED gösterge panelli ve oldukça bilgilendirici unsurlardır. Bu teyplerin ekranlarında dinlenen müzik, müziğin süresi, ismi, sanatçısı gibi tüm bilgiler görüntülenebilmektedir. Ayrıca çok farklı renklerle birlikte görsel açında çok zengin teyp ekranları mevcuttur. Teypler Bluetooth gibi bağlantılarla donatılarak yeni çözümlere cevap verir nitelikte olabilmektedir. Mega Bass tuşu ile bir anda araç içindeki tüm anfilerden çok kaliteli ses çıkışı sağlayabilmektedirler. Oto teyp tüm depolama materyalleriyle uyum içinde olmalıdır. Bu sebeple bu tip teyplerde harici depolama birimleri, CD, DVD ve hafıza kartı gibi ara birimler kullanılabilmektedir.

Bununla birlikte oto teyp seçeneklerinden olan bazılarında müzik ile birlikte teyp panelindeki renkleri organize edebilmek mümkündür. Müzik ritmi arttıkça daha canlı renk senkronu olabilmektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol mümkün iken kendi iç ışığını gece sürüşleri için otomatik olarak ayarlayabilmektedir. Araçların sürüş halinde çeşitli durumlardan etkilenmemesi için oto teyplerde anti şok yani ESP koruma sistemi bulunmaktadır. Yeni nesil oto teypler MP3, WMA, FLAC, WAW gibi tüm ses formatlarını çalabilmektedir. Ayrıca istendiğinde Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefon ile senkronize edilip telefondaki müzikleri dinlemek mümkün olabilmektedir. Android desteği de bulunan bu cihazlar ile her türlü müzik keyfini yaşamak mümkün olabilecektir.