Oto Cam Rüzgarlık

Temiz Hava İçin Oto Cam Rüzgârlık

Uzun seyahatlerde saatlerce araç içinde bulunmak hem yorucu hem de çok sağlıklı değildir. Çünkü bir süre sonra araç içindeki hava kirlenecek ve sağlık açısından hoş olmayan bir ortam meydana gelecektir. Bu sebeple araçlarda iklimlendirme çözümleri kullanılmaktadır. Bunlardan olan klima hem yüksek oranda enerji ve yakıt sarfiyatı yapmaktadır hem de bir süre sonra sağlığı tehdit edecek hale gelmektedir. Sıcak yaz günlerinde sürekli klima çalıştırmak çok tehlikelidir. Mutlaka arada bir klimayı kapatmak gerekmektedir. Bu durumda da araç içi tekrar ısınacak ve istenen kalitede havalandırma imkânı sağlanamayacaktır. Hâlbuki oto cam rüzgarlık kullanmak size araç içinde ihtiyaç duyduğunuz iklimlendirmeyi hem ucuz sağlayacak hem de hiçbir şekilde sağlık sorunları yaşamayacaksınız.

Oto cam Rüzgarlık Faydaları

Eğer rüzgârlık kullanmadan camları açmaya kalkarsanız özellikle uzun yollarda ciddi anlamda bir ses sorunuyla başa çıkmak zorunda kalırsınız. Araç hızlandıkça rüzgâr sesi artacak ve araç içindekiler bu durumdan çok fazla rahatsız olacaklardır. Ayrıca aracın camından içeri süratle giren rüzgâr araç içindekileri çok fazla rahatsız edecektir. Bunun önüne geçmek için takılacak bir oto cam rüzgârlık her türlü sorununuzu çözmeye yetecektir.

Aracın seyir esnasında camlar açıldığında içeri rüzgâr ile birlikte yağmurun da girmesini engelleyen oto cam rüzgârlık kırılmayan, esnek bir yapıda üretilmiştir. Parlak siyah rengi ile tüm araçlara uyan bu rüzgârlıklar çok sağlam bantlar ile tutturulabilmektedir. Bir paket içinde satılan bu rüzgârlıklar aracın dört camına da takılabilmektedir. Ayrıca uygulaması da çok kolaydır. Paket içinden çıkan rüzgârlıklar çift taraflı bant marifetiyle çok kolay bir şekilde aracın istenen kısımlarına takılabilir. Ebat olarak da fazla olan kısımlar bir makas yardımıyla kolayca kesilebilmektedir ve her araca uygun hale gelmektedir.