Görüşler

Mağazada kaliteli ürünler bulunuyor ve ekip başarılı. Bursa da bu tarz yerler pek yok.

Bmw f30 aracıma komple m paket yaptırdım. Herşey ile son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim.

İşini çok düzgün yapan bir firma. Bir çok kez ürün aldım buradan ve her seferinde çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Seat Leon Style 5F 2016 aracıma 3D LEON yazılı bagaj havuzu ile tampon eki ön lip aldım. Gayet başarılı,kaliteli ürünler geldi.Personeller çok ilgili istediğim zaman ulaşabilme imkanım oldu eksik olmasınlar. Çalışmalarının devamını diliyorum.

Aracıma Cam Rüzgarlık aldım. Ürün hem kaliteli hem hesaplı geldi. Firmanın iletişimi çok iyi.

Hyundai Tucson markalı aracıma Yan basamak aldım. Aynı gün kargo yapıldı. Ürün birebir uydu ve montaj esnasında hiç bir sorun yaşamadık.

Aracıma 2cm lik XT Spacer aldım ve son derece memnun kaldım. Ürünler beklediğimden daha kaliteli çıktı. Önlere de almaya düşünüyorum o yüzden. :)

Bursa'ya biz araba meraklıları için kazandırılmış en özgün mekan. Umarım çok çok daha fazla farklı ürünler görme şansımız olur sayenizde. Herkese tavsiye ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Golf 7 1.6 Tdi aracıma firmanın tavsiyesi üzeri XT Spor yay aldım. Gerçekten söyledikleri kadar konforlu ve sorunsuz bir ürün. Zaten ömür boyu garanti veriyorlar. Çok memnun kaldım. Görüşmek üzere...

Aracım için Liqui Moly ürünlerinden satın aldım, ertesi günü elime ulaştı. Mağaza iletişimi gayet seviyeli ve samimi. Güvenle istediğiniz ürünleri kısa süre içinde tedarik edebiliyorsunuz. Sayfa kalitesi de parmakla gösterilecek kadar iyi. Kesinlike tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar.
1 2 3 4
Yeni mesaj