Ürün Filtresi
Sizin İçin Seçtiklerimiz

Bagaj havuzu, araçlarımızın bagaj içinde oluşabilecek pislik ve sıvı akıntısı gibi problemlere karşı üretilen ana materyali kauçuk olan havuzlu koruma ürünüdür. Bagaj havuzu, aracın bagaj yapısına göre kenar bariyerleri 2 ila 4.5 cm arasında üretilerek bagaj içini tümüyle saran, bagaj içindeki döşemeye pislik kaçmasını tamamıyla engeller. Dökülen tüm maddeleri havuzu içinde barındırarak kolay temizlik olanağı sağlar. Kauçuk yapısıyla su yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir ve ilk günkü halini alır. Bagaj havuzu tabana tamamıyla oturduğundan üzerine binecek yüklerde kırılma, delinme gibi problemler kesinlikle yaratmaz. Farklı üreticiler tarafından pazara sürülen ürünlerde her araçta farklı model ve desenlerde olsada kalıp anlamında tüm araçlara birebir olarak üretilmektedir. Bunlan yanında birer olarak bagaj havuzu üretimi yapılmayan araçlar için belirli ölçülerde universal bagaj havuzlarıda üretilmektedir. Çok tutulan araçlarda ise üreticiler bagaj havuzlarını birden fazla renkte üretir. Genelde bej, gri ve siyah olarak 3 renk seçeneği sunmaktadırlar. Sizde aracınıza uygun olan bagaj havuzunda zevkinize yada döşeme rengine göre farklı renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Peki birçok bagaj havuzunda neden fiyat farkı var? Fiyat farklılığının olma sebebi bazen ürün içeriğinin kauçuk materyalinde ağırlık olması, bazende suv tarzı araçlardaki ebattan dolayı kalıbın büyümesiyle fiyatında doğru orantıda artmasıdır. Aynı şekilde farklı renklerdeki bagaj havuzlarında fiyat farkı olmaktadır.

Aracınıza birebir olarak üretilen bagaj havuzlarına en uygun fiyat ve aynı gün teslimat farkıyla x-tremetuning.com'dan keyifli alışverişin farkını tadarak hemen sahip olun. İster kredi kartına taksit, ister %5 indirim ile havale/eft, isterseniz kapıda nakit ödeme ile ödemenizi dilediğiniz gibi yapın. Araç logolu bagaj havuzları x-tremetuning.com'da 69.90TL'den başlayan fiyatlarla sizlerle.